Hakkımızda - ISIC Turkey

Hakkımızda

ISIC Türkiye ofisine bağlı 6 ilde, 11 Kart satış noktamız bulunmaktadır. Bunların 4’ü üniversitelere bağlı kampüsler içerisinde konuşlanmıştır.ISIC International Student Identity Card Association adına, EGA Ltd. Şti. ISIC kartlarının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

ISIC 120 ülkede , 5 milyon kullanıcısını , 50.000 noktada indirim ve fırsatlara ulaştırır. 460 üniversite, 100 banka ve 5.000 satış noktası ile, ISIC kartını öğrencilere ulaştırır.

Ayrıca ISIC Türkiye’de İstanbul Teknik Üniversitesi ile kart ortaklığı gerçekleştirmiş, her sene İTÜ öğrencileri , İTÜ logolu ISIC kartlarına ücretsiz olarak sahip olmaktadırlar.

ISIC UNESCO, AB Kültür Ofisi ve bir çok ülke devlet yetkili organlarınca desteklenen ve tavsiye edilen uluslararası geçerli tek kimlik kartıdır.

ISIC, öğrenciler için çok çeşitli alanlarda indirimler ve fırsatlar sunmaktadır. 120’den fazla ülkede uçuş indirimlerinden, toplu taşıma indirimlerine, müze, sinema, eğlence merkezleri indirimlerinden, birçok alandaki özel öğrenci fırsatlarına kadar, özel firmaların, yerel ve genel yönetimlerin desteği ve kültürel merkezlerinin katkılarıyla, öğrenciler dünyanın her yerinde tek tip kart ile bu fırsatlardan eşit olarak yararlanma imkanına erişmektedirler.

Microsoft ,MasterCard, Apple Store, Skype, Hard Rock Café, IBIS Hotels, Accor Group, The Economist, HostelWorld, global ortaklarımızdan bazılarıdır. Bunun dışında ülkeler bazında binlerce marka ISIC kart’ın fırsat ortağı olarak dünyanın en büyük öğrenci indirim ağına katılmış bulunmaktadır.

ISIC Global hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz , www.isic.org global adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bizi aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz;

www.facebook.com/ISICTurkey

www.twitter.com/ISICTurkey

www.instagram.com/isic.tr

Sık Sorulan Sorular ISIC Tarihi ISIC ile İşbirliği Şartlar ve Koşullar Gizlilik Bildirgesi İletişim

ISIC İşbirliği:        ISIC Fırsat Ortaklığı         ISIC Co-Brand Kart Ortaklığı        Reklam Verin    ISIC wordt gesteund door UNESCO >    © ISIC Türkiye, Tüm Hakkı Saklıdır. Tasarım & Uygulama Ali Çınaroğlu