Rusya 2018 FIFA Dünya Kupası için Gönüllü Olun! - ISIC Turkey

‹ fırsatlara geri dön Rusya2018 SQ

2018 Futbol Dünya Kupası Rusya’da düzenlenecek. 4 senede bir düzenlenen ve her düzenlendiği sene 1 ay boyunca tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu bu organizasyon’da gönüllü olarak görev alabilir ve turnuvayı yakından takip edebilir ve farklı kültürlerden binlerce kişi ile beraber gönüllülük deneyimini yaşayabilirsiniz.

ISIC olarak tüm dünya’da gençlerin gönüllü etkinliklere katılımını destekliyor ve sizleri bu organizasyona dahil olmaya davet ediyoruz.

FIFA Rusya’da düzenlenecek 2017 konfederasyon kupası finali ve 2018 Dünya kupası için tüm dünya’dan gönüllüler arıyor! 2017 organizasyonu için 5.500 ve 2018 Dünya Kupası için 11 farklı şehirdeki etkinlikler için 15.000 gönüllü’nün katılımı beklenmektedir.

Başvuru için http://www.fifa.com/worldcup/organisation/volunteers/ adresindeki “Apply Now” linkini tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. 30 dk kadar süren başvuru formunu doldururken dijital olarak fotoğraf ve kimlik belgenizi hazır bulundurunuz.

Sonrasında sizlerle iletişime geçilecek ve diğer adımlar hakkında daha detaylı bilgilendirmeler yapılacaktır. FIFA 2018 Dünya Kupası Gönüllülük Programı hakkında tüm detaylar için http://welcome2018.com/ adresini de ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

ISIC İşbirliği:        ISIC Fırsat Ortaklığı         ISIC Co-Brand Kart Ortaklığı        Reklam Verin    ISIC wordt gesteund door UNESCO >    © ISIC Türkiye, Tüm Hakkı Saklıdır. Tasarım & Uygulama Ali Çınaroğlu