EF ile Ücretsiz İngilizce - ISIC Turkey

EF ile 3 ay Ücretsiz İngilizce

‹ fırsatlara geri dön ef_black

ISIC Kart sahipleri , EF tarafından sağlanan ve www.englishtown.com adresi üzerinden interaktif olarak katılabileceğiniz, 117 Euro değerindeki, 3 aylık İngilizce eğitiminizi başlatmak için www.isic.org/campaigns/ef-vouchers.html adresini ziyaret ederek kart numaranızı isteyen formu doldurunuz.

Kart numaranız doğrulandıktan sonra e-posta adresinize gelecek olan adımları takip ederek eğitiminizi başlatabilirsiniz.

Kısaca EF

EF, “Education First” yani “Önce Eğitim” demektir. 1965 yılında girişimci Bertil Hult tarafından kurulan EF, 16 birimden oluşan bir özel şirkettir ve dil eğitimi, yabancı dil gezileri, akademik dereceler ve kültürel değişim programları gibi çeşitli eğitim seçenekleri sunuyor. EF; dil, kültür ve coğrafya sınırlarını aşma hedefiyle her yaş ve milliyetten insanların dünya vatandaşı olmasını sağlamayı sürdürüyor.

EF; Berlin’den Pekin’e, Moskova’dan Mexico City’ye, Dubai’den Denver’a, 50’den fazla ülkede 400 ofis ve okulla hizmet veriyor. EF’in küresel ağında 9.000 çalışanla 25.000 öğretmen ve rehber görev yapıyor. EF, bugüne kadar 15 milyondan fazla insanın yeni bir dil öğrenmesine, dünyayı keşfetmesine veya akademik derece edinmesine yardım etti. “Education First” sadece şirketimizin adı değil, aynı zamanda kurumsal tutkumuz.

www.ef.com.tr

0212 292 34 55

ISIC İşbirliği:        ISIC Fırsat Ortaklığı         ISIC Co-Brand Kart Ortaklığı        Reklam Verin    ISIC wordt gesteund door UNESCO >    © ISIC Türkiye, Tüm Hakkı Saklıdır. Tasarım & Uygulama Ali Çınaroğlu